OBÓZ ZIMOWY - KOLEJNE DNI

Poniedziałek przywitał nas 10 cm warstwą świeżego śniegu.

O godz. 11:30 wyjeżdżamy na trening "zagraniczny" do Mikulowic.

Mimo starań gospodarzy obiektu nie udaje się odśnieżyć całego boiska. Jednak udaje nam się przeprowadzić trening, który na pewno zostanie w nogach chłopców.

Po obiedzie udajemy się na półgodzinną sesję relaksacyjną do Jaskini Solnej.

Po powrocie z jaskini odbywa się maraton gier świetlicowych - Xbox i tenis stołowy.

Od 19:00 do 20:30 odbywa się trening na hali. O 22:00 kończymy udany dzień.

Wtorek

Pogoda odpuszcza. Dodatnia temperatura powoduje szybkie topnienie śniegu, dzięki czemu nasz dzisiejszy sparing jest niezagrożony.

O godz. 11:30 wychodzimy na pierwszy sparing na zieloną sztuczną i trochę mokrą murawę otoczoną śniegiem.

Naszym rywalem jest drużyna Polonii Gdańsk rocznik 2002.

Mecz podzielony został na trzy 25 - minutowe części. Gramy 8+1.

Pierwsza część kończy się wynikiem 1:0. Gol Oskara Korczyńskiego. Rywal czeka na nas na swojej połowie co powoduje, że mamy dużą przewagę w posiadaniu piłki, jednak brakuje rozsądku na połowie przeciwnika.

Kolejne tercje kończą się identycznym wynikiem po 1:1. Gole dla naszej drużyny zdobywają Michał i Krystian. Gra jednak wygląda bardzo dobrze. Stwarzamy kilka bardzo dobrych sytuacji i wyglądamy dużo lepiej od przeciwnika pod względem motorycznym i taktycznym.

Mecz kończy się wynikiem 3:2 dla nas.

Sparing bardzo udany, w którym wszyscy chłopcy zaprezentowali się z dobrej strony.

Po sparingu w dobrych nastrojach udajemy się do Biedronki.... i na obiad.

O 15:00 odbywa się turniej łuczniczy, w którym zwycięża Damian Piwowarski.

Po kolejnej rundzie tenisowego turnieju udajemy się na trening halowy.

Od godz. 19:30 chłopcy mają czas wolny na który dzisiaj zasłużyli a od 21 oglądają mecz ligi angielskiej i grają w tenisa.

Zachęcamy do oglądania galerii obozowych.