Program Moya

3 stycznia 2014 roku nasz Klub podpisał z firmą Aspol umowę, na mocy której będziemy uczestniczyć w programie lojalnościowym MOYA VIP.

Współpraca ma na celu pozyskanie środków finansowych na rzecz AP UKS Mazovia poprzez korzystanie z usług oferowanych przez firmę Aspol oraz stację paliw MOYA przy ul. Głównej w Tomaszowie Maz.

Uczestnictwo w programie daje nam możliwość otrzymania określonej w umowie liczby kart MOYA VIP dla członków i sympatyków naszego Klubu.

Karty te przypisane są do konta naszego Klubu w systemie MOYA VIP.

Karta MOYA VIP uprawnia jej posiadacza do 5 gr rabatu na 1 litrze benzyny i oleju napędowego oraz 2 gr rabatu na 1 litr LPG.

Jeśli chodzi o korzyści dla Klubu, to każde odnotowane w systemie tankowanie przy użyciu karty przypisanej do AP UKS Mazovia, to 5 gr za każdy litr benzyny, oleju napędowego i LPG w programie MOYA VIP.

Aby transakcja została odnotowana w systemie, płatność musi być dokonana gotówką a karta zeskanowana przez kasjera.

Osoby zainteresowane korzystaniem z kart prosimy o zgłoszenie się do trenera.

.