SPARING ZE ZNICZEM KŁOBUCK - rocznik 2004

W dniu dzisiejszym rozegraliśmy mecz sparingowy w Kłobucku z miejscowym Zniczem.

Mecz podzielony był na cztery 20-minutowe części.

Zespół gospodarzy okazał się mocnym przeciwnikiem i wygrał pewnie 14:5.

Nasz zespół podzielony był na dwie siódemki, które rozegrały po dwie równe części.

I i III część - wynik 2:4 i 1:3 gole: Kacper Witkowski 2, samobójcza

Skład: Marcel Reszka - Jonasz Mąkola, Szymon Bernaciak, Kacper Witkowski, Błażej Wojciechowski, Jakub Ćwiek, Wiktor Widera

II i IV część - wynik 1:3 i 1:4 gole: Paweł Bąk, Marcel Reszka

Skład: Wiktor Widera - Patryk Żak, Kacper Pawelec, Marcjan Klimek, Marcel Reszka, Paweł Bąk, Nikolas Jagodziński

Wynik odzwierciedla różnicę między drużynami w dniu dzisiejszym. W naszym zespole zawodnicy z pola zagrali jednakową liczbę minut (40). Każdy więc miał możliwość zaprezentowania się na tle mocnego przeciwnika. Wynik nie jest najważniejszy lecz martwi brak zaangażowania i dziwna niemoc niektórych naszych zawodników. Na pewno sparing pożyteczny, pokazał nam nad czym należy pracować i obecne możliwości naszej drużyny.