10. KOLEJKA LIGOWA

SOBOTA  (grupa II - Mazovia I) - mecz z LKS Mroczków .

Zbiórka o godz. 12:30 przy Lidlu.

Jedziemy busem. Koszt 20 zł.

Zabieramy: czerwone getry, buty do gry, ochraniacze, coś ciepłego do picia, legitymacje, ważne badania lekarskie.

Zawodnicy powołani na mecz:

Damian Piwowarski, Wojtek Wypych, Oskar Korczyński, Krystian Pokora, Michał Mikołajczyk, Jakub Król, Piotr Konewka, Paweł Konewka, Krzysztof Pawlik, Szymon Dębiec, Natan Meto, Staś Dratwa, Filip Kopczyński, Miłosz Wojtaszek, Sebastian Rak, Błażej Koziełek.

NIEDZIELA (grupa I - Mazovia II) - mecz z RAP Radomsko.

Zbiórka o godz. 10:15 OSiR.

Zabieramy: czerwone stroje Adidasa, czerwone getry, buty do gry, ochraniacze, coś ciepłego do picia, legitymacje, ważne badania lekarskie.

Zawodnicy powołani na mecz:

Olaf Okólski, Bartek Jaworski - Marcjan Klimek, Jonasz Mąkola, Kacper Witkowski, Maciek Majchrzak, Błażej Wojciechowski, Jakub Ćwiek, Paweł Bąk, Marcel Reszka, Wiktor Widera, Bartek Sobczyk, Kacper Pawelec, Adrian Malinowski, Daniel Krześlak.