POŻYTECZNY SPARING

Po kliku cięższych treningach rozegraliśmy pierwszy sparing w tym roku na własnym boisku.

Naszym rywalem był zawsze groźny zespół APN Piotrków.

Szansę do gry otrzymali wszyscy powołani zawodnicy (każdy rozegrał min. 25 minut).

Pierwsze 2 tercje to próba gry w nowym ustawieniu i sprawdzenia wszystkich zawodników. Eksperymenty odzwierciedlał wynik, który po 50 minutach gry był 2:5.

Ostatnie 25 minut to powrót do optymalnego ustawienia drużyny, co zaowocowało odrobieniem strat z nawiązką i wygraniem meczu 6:5.

Cieszy skuteczność, martwi przygotowanie niektórych zawodników na tym etapie (myślę, że dziś widać było którzy chłopcy byli na obozie a którzy nie przepracowali tego okresu).

Skład i czas gry:

Damian Piwowarski (44 min), Wojtek Wypych (31 min), Krystian Pokora (62 min), Michał Mikołajczyk (50 min), Jakub Król (50 min), Piotr Konewka (50 min), Paweł Konewka (50 min), Oskar Korczyński (25 min), Sebastian Rak (34 min), Miłosz Wojtaszek (50 min), Szymon Dębiec (50 min), Staś Dratwa (25 min), Krzysztof Pawlik (25 min), Marcel Reszka (41 min), Błażej Koziełek (25 min), Natan Meto (38 min), Wiktor Widera (25 min).

1:0 Natan Meto

1:1, 1:2, 1:3 - przeciwnik

2:3 Wiktor Widera (astysta Sebastian Rak)

2:4, 2:5 - przeciwnik

3:5 Miłosz Wojtaszek (a. Szymon Dębiec)

4:5 Krystian Pokora (a. Miłosz Wojtaszek)

5:5 Jakub Król (a. Krystian Pokora)

6:5 Jakub Król (a. Michał Mikołajczyk)

Skład na niedzielny sparing z Andrespolią 2002/03 podany będzie w sobotę wieczorem.